Mutasd mindet!

Álláspályázat: Vagyongazdálkodási ügyintéző

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

MAKÓI POLGÁRMESTERI HIVATAL

Innovációs és Városfejlesztési Iroda

pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében

Vagyongazdálkodási ügyintéző

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Vagyongazdálkodási feladatok; A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm rendelet 1. sz. melléklete 20. sz. Gazdasági és üzemeltetési (I. és II. besorolási osztály) feladatkör.

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Gazdálkodás/logisztikai/pénzügyi

Betöltendő állás jogviszonya: Közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, teljes munkaidő (heti 40 óra)

A munkavégzés pontos helye: 6900 Makó, Széchényi tér 22.

Álláshirdető szervezet bemutatása: A pályázati kiírással kapcsolatos további információt Barna Gábor nyújt, a +3620/503-8590-es telefonszámon.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései, valamint a Makói Polgármesteri Hivatal Közszolgálati Szabályzata az irányadók.

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása

Elvárt végzettség/képesítés:

  • Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma – középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, Egyéb végzettség, Legalább középfokú iskolai végzettség

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  • Gazdasági és üzemeltetési feladatkörben meghatározott végzettség:
  • I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett műszaki, közszolgálati, jogi, építész, gazdaságtudományi, szakképzettség.
  • II. besorolási osztályban: Műszaki, gazdasági középiskolai végzettség; vagy középiskolai végzettség és közgazdasági, közszolgálati, gépészet, elektrotechnika-elektronika, informatika szakmacsoportba tartozó szakképesítés.
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Magas stressztűrő képesség,
  • Problémamegoldó-, döntéshozatali- és önálló munkavégzési képesség,
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás,
  • Együttműködési, konfliktuskezelési- és konfliktus megelőzési képesség

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
Egyéb pályázati előnyök:

  • Közigazgatási-vagy jogi szakvizsga
  • Ügyfélkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Vagyongazdálkodási eljárásban szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 melléklete alapján
  • Adatkezelési nyilatkozat
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.10.31. 00:00

Pályázat benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a Makói Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (6900 Makó, Széchényi tér 22.). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: XI/360-1/2024., valamint a munkakör megnevezését: vagyongazdálkodási ügyintéző.

Személyesen: Héja Andrea, Csongrád-Csanád Vármegye, 6900 Makó, Széchényi tér 22.

A pályázat elbírálásának módja: A formai és tartalmi feltételeknek megfelelő és alkalmasnak ítélt pályázatot benyújtók közül a pályázati határidő leteltét követően személyes meghallgatás után a jegyző dönt, melynek eredményéről a pályázók tájékoztatást kapnak. A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja. A munkáltató kinevezés esetén 6 hónap próbaidőt köt ki.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.11.30. 00:00

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.12.01.