Mutasd mindet!

Álláspályázat: Pénzügyi ügyintéző

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

MAKÓI POLGÁRMESTERI HIVATAL

pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében pénzügyi ügyintéző Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi  kör  (ellátandó  feladatok):  –  ASP  gazdálkodási  szakrendszer  működtetése, kezelése.

–  Gazdálkodással  kapcsolatos  feladatok  ellátása,  (kontírozás,  könyvelés,  adatszolgáltatások elkészítése, nyilvántartások vezetése)

Betöltendő állás szakmacsoportja: önkormányzat

Betöltendő              állás             munkakörének             szakterülete             (munkakörcsalád):

Gazdálkodás/logisztikai/pénzügyi

Betöltendő állás jogviszonya: Közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás  időtartama,  munkaideje,  munkarendje,  formája:  Határozatlan,  40  óra, Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Makó

Álláshirdető szervezet bemutatása: A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a Makói Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (6900 Makó, Szécenyi tér 22.). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: XI/399-1/2023., valamint a munkakör megnevezését: pénzügyi ügyintéző.

Személyesen: Makói Polgármesteri Hivatal, 6900 Makó, Széchenyi tér 22.

A pályázati kiírással kapcsolatban további információt Horváthné Harkai Rita nyújt a 62/511-

857-es telefonszámon.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A munkáltatóról további információ a www. mako.hu honlapon található.

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

–          Büntetlen előélet

–          Cselekvőképesség

–          Magyar állampolgárság

–          Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása

–          Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

–          4. Érettségi,   vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés     szakma – középfokú szakképzettség   szakképesítés   speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Statisztika, Gazdasági középiskolai végzettség; vagy középiskolai végzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, banki ügyintézői, informatik

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 1

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés:

–          Felsőfokú (pénzügyi, gazdasági) végzettség

–          Államháztartás szakos mérlegképes könyvelői végzettség

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

Egyéb pályázati előnyök:

–          Önkormányzati ASP gazdálkodási szakrendszer ismerete

–          Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:

–          Számviteli-pénzügyi – Alapszint

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

–    végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata

–    fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján

–    adatkezelési nyilatkozat

–    3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

–    hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.10.27. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: A pályázatokat a munkáltatói jogkör gyakorlója bírálja el, a pályáztató  fenntartja  magának a jogot a pályázati eljárás  eredménytelenné  nyilvánítására.  A munkáltató kinevezés esetén 6 hónap próbaidőt köt ki.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023.11.03. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.mako.hu, Makói Mozaik

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.11.13.

Publikálás tervezett időpontja: 2023.10.14.